Çiftet Beckham e Cloney shkëlqejnë në dasmen mbretërore

Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan morën titullin Duke dhe Dukeshë të Sussex nga mbretëresha Elizabete.

Lajmi u bë I ditur nga pallati mbretëror. Dasma e vitit mes Harryt dhe Meghan ka tërhequr vëmendjen e botës ndërsa të ftuar janë rreth 800 persona, emra të rëndësishëm të gjitha fushave.

Ceremoninë live mund ta ndiqni: KËTU

Në mesin e atyre që kanë spikatur edhe cifti Beckham si dhe George dhe Amal Cloney…

Me poshte fotot e tyre…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP