Butësia dhe mirësia nuk janë….

“Butësia dhe mirësia nuk janë shenja të dobësisë dhe dëshpërimit, por janë manifestim i forcës dhe vendosmërisë”

Thënie nga Kahlil Gibran

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP