Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 12 gradë ndërsa ajo e ditës prej 21 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 10 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 27 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP