Pas 20-vjetësh ‘Rambo 5’ rikthehet me seritë e reja

Sylvester Stallone dha një lajm të mirë për të gjtihë fansat e filmit fenomen të shumë viteve më parë, vetë aktori konfirmoi që John Rambo do të rikthehet në ekranin e madh vitin e ardhshëm.

Stallone nëpërmjet profilit të tij në Instagram, postoi një poster nga filmi që pritet të dalë së shpejti. Stallone e ka shkruar vetë skenarin e ri, në të cilin Rambo do të përballet me kartelet meksikane të drogës. “Deadline” ishte e para që raportoi për realizimin e filmit të ri, në të cilin Rambo do të përpiqet të gjejë vajzën e mikut të ngushtë, të marrë peng nga meksikanët.

Filmi i ri vjen plot 20 vite pas “Rambo III”, në 1988, ndërkohë që “Rambo: First Blood Part II” dhe “First Blood” kanë dalë në ekranin e madh më 1985-n dhe 1982-in respektivisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP