Publikohet kënga më e re nga Butrin Imeri ( VIDEO)

Këngëtari më i pëlqyer i momentit Butrint Imeri, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Ma Cherie”, përcjell Portalb.mk.

Kënga ka një kohë që është paralajmëruar nga këngëtari por e njëjta ka pritur momentin e duhur për tu publikuar.

Kënga është punuar nga “Big Ganag”, ndërsa për tekstin ka kontribuar edhe vet Butrinti.

Këngës i është realizuar edhe një videoklip i xhiruar në Kolumbi që i përshtatet shumë temës së këngës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP