Edhe pse qytetarët protestuan, pronarët vazhdojnë punët për hapjen e kazinos në Reçicë të Vogël (VIDEO)

Edhe pse përpara 10 ditëve u mbajt protestë në Tetovë kundër hapjes së kazinos në Reçicë të Vogël, pronarët e objektit vazhdojnë me punët përgatitore për hapjen e objektit për lojëra të fatit, njofton Portalb.mk.

Një qytetar i vendit, deri në redaksinë e Portalb.mk, ka dërguar fotografi dhe video ku shihet se si në objektin e kazinos vazhdojnë punimet dhe vendosen pajisje dhe mjete teknike.

Për më shumë shiheni videon:

Qytetarët e Tetovës protestuan për mos hapjen e kazinove në Reçicë të Vogël (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP