Në QIK promovohet “21 Pse vetëm një dhe si…”

Në QIK Shkup do të promovohet libri “21 Pse vetëm një dhe si…”, nga Dragisha Ristovski Gilbert. Botues i librit është Ad Verbum. Promovimi do të mbahet me 18 maj, 2018, salla 19:19, me fillim në orën 19:19.

Dragisha Ristovski ka më shumë se 20 vjet eksperiencë pune praktike në pozita të ndryshme, nga një komercialist e deri në drejtor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP