Vjen edhe goli i dytë i Bardhit ndaj Barçës, këtë herë pas një kundërsulmi të bukur nga Levante (VIDEO)

Levante duket se ka vulosur humbjen e parë sezonale të Barcelonës në La Liga.

Për rezultatin 5-1 është përkujdesur Enis Bardhi.

Shqiptari shënoi në minutën e 56-të pas një kundërsulmi të bukur nga vendasit.

 22-vjeçari shënoi edhe golin e tretë për vendasit në minutën e 46-të dhe ishte thjesht fantastik, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet se ky është goli i tetë sezonal për yllin e Përfaqësueses së Maqedonisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP