Capital T dhe Granit Dërguti sjellin “Take a Shot” (VIDEO)

Capital T ka publikuar projektin ku është mysafir i Granit Dërgutit.

“Take a Shot” titullohet projekti i ri i artistëve të cilët janë pjesë e Authentic Entertainemnt.

Projekti është realizuar në regji dhe koncept të Elena Kelmendit, e cila ka punuar në disa prej klipeve të Capital T.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP