Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son sjellin “Andërr” (VIDEO)

Sot është bërë publikimi i këngës më të re të Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son  “Andërr “.

Dy reperët e njohur kanë shkruar vetë tekstin.

Për videoklipin është kujdesur “Black Fish Entertainment”.

Për më shumë dëgjojeni këngën në vijim:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP