Trup i pajetë nxirret nga liqeni i Ohrit

Në orët e pasdites një trup i pajetë është nxjerrë nga ujërat e liqenit të Ohrit. Deri më tani nuk ka informacione lidhur me këtë rast, transmeton Tv 21.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP