Eurovisioni reagon për “pushtimin” e skenës nga fansi

Unioni Evropian i Transmetimeve [EBU] dënon pushtimin e skenës që ndodhi derisa po performonte përfaqësuesja e Britanisë së Madhe.

Personi që është ngjitur në skenë është arrestuar nga policia.

“Këngëtares SuRie dhe ekipit të saj i është ofruar mundësia që të këndojë përsëri, por vendosi që të mos performonte pasi ishin krenar me paraqitjen e saj dhe nuk kanë pasur arsye që të performojnë përsëri”, thuhet në njoftimin e Eurovisionit.

Evrovizioni 2018, përfaqësueses së Britanisë ia marrin mikrofonin deri sa po këndonte (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP