Vërshime në rrugën Shkup – Kumanovë, aksidentohet një veturë (VIDEO)

Në autostradën Shkup – Kumanovë, si pasojë e rreshjeve të shiut sërish ka vërshime, transmeton Portalb.mk.

Po në këtë pikë të qarkullimit, është aksidentuar edhe një veturë ku ka vetëm të lënduar.

Shërbimet policore kanë arritur në vendngjarje, kurse tash për tash situata është jashtë rrezikut.

Rruga për në Matkë vërshohet nga rrjeshjet e shiut (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP