Kaplohet nga zjarri një ndërtesë në Shkup

Në lagjen Aerodrom të Shkupit një ndërtesë është kapluar nga zjarri, njofton Portalb.mk.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë njoftuar se zjarri ka përkap vetëm pjesën e nën kulmit të ndërtesës dhe se njoftimin për zjarrin e kanë marrë në ora 14:26.

Tash për tash nuk dihen shkaqet e zjarrit, e ndërkaq ekipet e zjarrfikësve punojnë për shuarjen e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP