Pamje nga nxjerrja e trupit të policit në Lepenc (VIDEO)

Nga njësitë e kërkim shpëtimit sot është gjetur trupi i pa jetë i policit Malsor Dashi.

Siç njofton Ministria e Forcës së Sigurisë së Kosovës, njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së, Policisë së Kosovës dhe AME-së (Agjencisë së Kosovës për Emergjenca) sot në orën 15 e 45, në kilometrin e 5-të nga vendi i aksidentit, kanë gjetur trupin e pa jetë të policit Malsor Dashi, përcjell Koha.net.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe kryeprokurori Shukri Jashari dhe ekipi i Forenzikës.

Pjesë e këtij operacioni ishte edhe Ismajl Kasumi.

“Në momentin kur u gjet trupi isha pjesë edhe unë me vajzën time”, tha ai për TV Arta.

Ndërkohë, raportohet se po vazhdojnë kërkimet për trupin e policit tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP