Si t’i njihni dashuritë e mëdha?

“Kur personi i vetëm që mund t’ju ngushëllojë është ai i cili ju ka bërë të vuani më shumë, pikërisht ai person është dashuria juaj e vërtetë”

Thënie nga Bhumi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP