Familja e madhe vetëm me djem, vjen në jetë i 14-ti…

Të paktën në vendin tonë nuk janë të pakta familjet e mëdha, me shumë fëmijë, por të jenë të gjithë djem kjo ndodh rrallë, transmeton Top Channel.

 Kishin 13 djem, ndërsa së fundmi ka ardhur në jetë edhe djali i 14 i tyre. Është fjala për një familje në Miçigan.

Ata shpresonin se më në fund do të sillnin në jetë një vajzë, por mësuan se edhe fëmija i 14 i tyre është sërish një djalë.

Kateri dhe Jay Schwandt janë prindërit e kësaj familje të madhe me djem. Mamaja është betuar pas djalit të 14 se ai do të jetë fëmija i fundit. Megjithatë, mbetet për t’u parë pasi këtë betim e kishte bërë edhe te fëmija i 13.

Djali më i madh i familjes është 20 vjeç, ndërsa fëmija i 13 është 2 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP