Ndërroi jetë një 53-vjeçar nga fshati Bukoviq i Shkupit pasi është goditur nga një veturë

Mbrëmë rreth orës 20 e 55 në autostradën “Nënë Tereza”  në zonën e fshatit Bukoviq, A.A. (23) nga Shkupi duke vozitur me veturën e tij “Audi A4” me targa të Shkupit e ka goditur një këmbësor me iniciale B.I. (53) nga fshati Bukoviq i Shkupit, transmeton Portalb.mk.

Personi i shkelur ka ndërruar jetë në vendngjarje për shkak lëndimeve të rënda.

Është kryer ekspertizë në vendngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP