Prokurorja speciale, Katica Janeva nesër do të prezantojë punën e PSP-së në Kuvend

Para Komisionit parlamentar për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive nesër në rend dite pritet të jetë raporti gjashtëmujor për punën e Prokurorisë Speciale Publike (PSP), shkruan Republika.mk, transmeton Portalb.mk.

Në seancë pritet që raportin ta prezantojë prokurorja Katica Janeva.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP