I gjendet marihuanë në shtëpi, paraburgoset polici nga Shkupi

Polici nga Shkupi ka marrë paraburgim 30-ditor pasi që pas bastisjes në shtëpinë e tij është gjetur lloj i drogës, marihuanë, njofton Portalb.mk.

Polici dyshohet se ka kryer veprën penale prodhim i paautorizuar dhe lëshim në treg të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekusorëve.

“Më 19 të këtij muaji, gjatë bastisjes në shtëpinë e J.J. (40) nga Shkupit, është gjetur 125 gram marihuanë dhe fara të kanabisit. Pas analizës së materialeve biologjike të marra nga J.J. është konstatuar prani e heroinës në organizëm”, njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP