Ariana Grande publikon këngë të re që aludon me sulmin në Manchester (VIDEO)

“No Tears Left To Cry”, është kënga më e re që ka publikuar këngëtarja Ariana Grande.

Kjo, është kënga e parë që ajo ka lansuar që nga koncerti i saj që mbajti në Manchester Arena në maj të vitit 2017, e ku ndodhi sulmi terrorist që la të vdekur 22 persona, transmeton Koha.net.

Kënga është publikuar dhe aludon me sulmin në koncertin e saj, por jep mesazhe optimiste.

“S’më kanë mbetur më lot për të qarë. Kështu që po dashuroj, por jetoj dhe po ia dalë mbanë”, thotë ndër të tjera Grande në këngën e saj.

Në videoklip, ajo ka paraqitur edhe një simbol të Manchesterit, ndërsa jep dashuri për të gjithë fansat e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP