Aktorë që ndanin role kryesore, por e urrenin totalisht njëri – tjetrin!

Vendi i xhirimit nuk është gjithmonë i madh mjaftueshëm sa për të mbajtur dy ego ekstreme. Kur dy aktorë kryesorë i prishin qejfin njëri-tjetrit, lindin rivalitete që mund të zgjasin dekada, shkruan Bordo.al. 

Qoftë aksidentale apo jo, situata të tilla e kthejnë të gjithë produksionin në një makth! Kush e tha që të jesh regjizor është e thjeshtë? Për të qënë i tille, të duhet patjetër terapi, gjithashtu duhet t’i lutesh Zotit që këto aktorë mos ta shqyejnë njëri-tjetrin deri në premirerë.

1. Lea Michele vs. Naya Rivera – Glee

Lea Michele vs. Naya Rivera - Glee

Lea Michele vs. Naya Rivera - Glee

2. Bill Murray vs. Lucy Liu – Charlie’s Angels

Bill Murray vs. Lucy Liu - Charlie's Angels

Bill Murray vs. Lucy Liu - Charlie's Angels

3. Jamie Dornan vs. Dakota Johnson – 50 Shades of Grey

Jamie Dornan vs. Dakota Johnson - 50 Shades of Grey

Jamie Dornan vs. Dakota Johnson - 50 Shades of Grey

4. Patrick Swayze vs. Jennifer Grey – Dirty Dancing

Patrick Swayze vs. Jennifer Grey - Dirty Dancing

Patrick Swayze vs. Jennifer Grey - Dirty Dancing

5. Charlie Sheen vs. Chuck Lorre – Two and a Half Men

Charlie Sheen vs. Chuck Lorre - Two and a Half Men

Charlie Sheen vs. Chuck Lorre - Two and a Half Men

6. Shannen Doherty vs. Alyssa Milano – Charmed

Shannen Doherty vs. Alyssa Milano - Charmed

Shannen Doherty vs. Alyssa Milano - Charmed

7. Shia LaBeouf vs. Tom Hardy – Lawless

Shia LaBeouf vs. Tom Hardy - Lawless

Shia LaBeouf vs. Tom Hardy - Lawless

8. Kenny Baker vs. Anthony Daniels – Star Wars

Kenny Baker vs. Anthony Daniels - Star Wars

Kenny Baker vs. Anthony Daniels - Star Wars

9. Terry Hatcher vs. Macia Cross – Desperate Housewives

Terry Hatcher vs. Macia Cross - Desperate Housewives

Terry Hatcher vs. Macia Cross - Desperate Housewives

10. Ryan Gosling vs. Rachel McAdams – The Notebook

Ryan Gosling vs. Rachel McAdams - The Notebook

Ryan Gosling vs. Rachel McAdams - The Notebook

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP