Bejta nuk komentoi se çfarë ka biseduar me të akuzuarin e rastit “Monstra”, Fejzi Aziri në telefon

Ish-kryetari i Komunës së Gostivarit nuk deshi të komentojë se çfarë ka biseduar me të akuzuarit e rastit “Monstra”, Fejzi Aziri në telefon.

PlusInfo hyri në kontakt me të, dhe pasi ia treguan shkakun e thirrjes, ai tha se nuk dëshiron të komentojë, transmeton Portalb.mk.

“Jam jashtë shtetit. Ditën e mirë”, tha Bejta në thirrjen telefonike nga PlusInfo.

Vëllai i të akuzuarit Fejzi Aziri në “Monstra”: Të publikohet biseda me Nevzat Bejtën

Noqevski: I akuzuari Fejzi Aziri ka biseduar me Nevzat Bejtën në telefon për rastin “Monstra”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP