Ja si do të jetë moti gjatë ditëve të ardhshme në Maqedoni

Pas shiut dhe javës së vranët do të pasojë valë e nxehtë në Maqedoni. Shiu dhe retë do të mbajnë deri të premten, ndërsa nga e shtuna do të fillojë të nxehet koha, transmeton Portalb.mk.

Nga nesër deri të premten do të kemi mot të ngjajshëm. Kohë pas kohë do të ketë reshje të shiut.

Temperatura deri në fund të javës do të lëvizë mes 21 dhe 23 gradë në Shkup, ndërsa deri 25 në Maqedoni.

Mot të nxehtë do të kemi nga e shtuna, mot i nxehtë do të mbajë deri të mërkurën dhe pastaj do të ketë rënie të temperaturave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP