Fetai: Do të bëjmë gjithçka që të dihet e vërteta për vrasjen e pesëfishtë

Pas shtyerjes së seancës së sotme të rastit “Monstra” prokurorja Fatime Fetai tha shkurt për mediat se PSP-ja do të bëjë gjithçka që të mësohet e vërteta për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës, transmeton Portalb.mk.

“Mund të them vetëm se do t’i shfrytëzojmë të gjitha resurset dhe njerëzore edhe teknike që ta konfirmojmë të vërtetën”, tha prokurorja Fatime Fetai.

Ndryshe, sot seanca e rastit është shtyrë për shkak mungesës së të akuzuarit, Fejzi Aziri i cili është i sëmurë.

Shtyhet seanca për rastin “Monstra” sepse i akuzuari Fejzi Aziri është i sëmurë

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP