Tetovë, një motoçiklist 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar

Dje rreth orës 17:00 në rrugën “Gjoce Stojçevski” të Tetovës, një motoçikletë e vozitur pa leje nga një 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar, pastaj i ka rënë edhe një veture “mercedes” në pronësi të N.A., transmeton Portalb.mk.

Fëmija i lënduar dhe motoçiklisti janë dërguar ne Spitalin e Tetovës ku u është ofruar ndihmë.

Shkak i aksidentit, sipas ekspertizës është shpejtësia e lartë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP