Zbulohet personi i cili e ka shkelur me veturë 10-vjeçarin në Gjorçe Petrov

Vetura me të cilën është shkelur dje fëmija 10-vjeçar rreth orës 18 e 30 në rrugën “Boris Sarafov” është vozitur nga J.J. (46) nga Shkupi,  marka e veturës është “Opel Astra”, transmeton Portalb.mk.

Fëmija pas goditjes është dërguar në Qendrën urgjente të Klinikës “Nënë Tereza” në Shkup ku është mbajtur për mjekim.

Po merren masa për zbardhjen e rastit

Fëmija që është shkelur në Gjorçe Petrov është në gjendje stabile

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP