Shkup, humb një vajzë 13-vjeçare

Dje në stacionin policor të Draçevës, N.A. nga Shkupi ka denoncuar se një ditë më parë rreth orës 20 e 30 vajza e saj 13-vjeçare është larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur, transmeton Portalb.mk.

Policia njofton se janë marrë masa për gjetjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP