Digjet në piceri në Q.T. “Çairçanja”

Sot në mëngjes rreth orës 04:00 në Njësitin për Informim në Shkup nga ana e një kalimtari të rastësishëm është paraqitur se në Qendrën Tregtare “Çairçanja”, në rrugën “Cvetan DImov” është shkaktuar zjarr në një piceri, informon Policia, njofton Portalb.mk.

Në vendin e ngjarjes kanë intervenuar ekipet e Brigadës Kundër Zjarrit, ndërkaq sipas Policisë persona të lënduar nuk ka, por piceria tërësisht është djegur.

Po ndërmerren të gjitha masat për konstatimin e arsyeve për zjarrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP