Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vrënësira, si edhe me të reshura të kohë pas kohëshme të shiut në fund të ditës, sidomos në lindje.

Pritet që të fryj erë e lehtë në drejtimin juglindor.

Temperatura do të lëvizë nga 13°C e deri më 22°C. Në Shkup e rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, ndërsa temperatura do të arrij deri 20°C.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP