Incident i pahijshëm dhe kërcënim i radhës nga fansat për Justin Bieber

Justin Bieber është shndërruar në personazhin më të papëlqyer për fansat e tij, çdo ditë ndodh diçka që mërzit atë apo ata që përkrahin muzikën e tij. Pas ndarjes me Selenën nga ribashkimi i tyre i dytë, fansat kanë arritur të jenë më pranë tij duke e kërcënuar dhe duke i bërë të ditur që nuk po mbrohet sa duhet nga ata, shkruan Class.

Ai ndodhet në palm Springs, kaliforni për festivalin e madh të Coachell-ës dhe së fundmi dhurata më e bukur që i ka bërë vetes ishte një Lamborgini ngjyrë blu dhe shumë e këndshme, ashtu siç ai i zgjedh gjithmonë makinat e tij.

Një incident i vogël në makinën e tij e mërziti shumë këngëtarin, dikush ka dëmtuar makinën e tij duke shkruar me spraj: “Vetëm para”, kjo ndoshta për ti treguar atij se ai nuk mendon për asgjë, përveç parave.

Ky akt është denoncuar në polici nga vetë këngëtari, i cili shumë ishte shumë i revoltuar dhe i mërzitur, shkruajnë burimet pranë tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP