Të gjithë e kemi brenda, tetëvjeçarja që i rrah zemra jashtë kraharorit (VIDEO)

Kur Virsaviya Borun lindi në Rusi, mjekët i dhanë një prognozë të zymtë.

Gjendja e saj njihet si Pentalogjia e Kantrelit, e cila ndalon rritjen e kafazit të brinjëve duke lënë zemrën të ekspozuar dhe të mbuluar vetëm me një shtresë të hollë të lëkurës.

Derisa 90 përqind e foshnjave me gjendjen e saj vdesin që në lindje, Virsviya po vazhdon ta  mundë këtë gjendje dhe e ëma e saj pëlqen ta ndajë historinë e saj të pabesueshme në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL