Komuna Qendër do të bëjë dislokimin e më shumë objekteve të “Shkupi 2014”

Kryetari i Komunës Qendër, Sasha Bogdanoviq tha sot se Komuna Qendër do të bëjë dislokimin e më shumë objekteve të vendosura në territorin e saj në kuadër të projektit “Shkupi 2014.

Por ai nuk deshi të zbulojë se cila do të jetë përmendorja e radhës e cila do t’i nënshtrohet dislokimit.

Ai theksoi se thuajse të gjitha objektet e këtij projekti, janë cak i hetimeve për ligjshmërinë e tyre.

Hiqet tërësisht postamenti i likuiduesit të VMRO-së, Andon Qose (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP