Ardian Bujupi publikon “Arigato”

Këngëtari i mirënjohur Ardian Bujupi ka publikuar këngën e tij më të re.

“Arigato”, quhet kënga tij më e re, muzikën e së cilës e ka bërë DJ Tuneruno, transmeton Koha.net.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën më të re të Bujupit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP