Bebe Rexha publikon këngën e re

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka publikuar këngën e re “Two souls on fire” në bashkëpunim me këngëtarin Quavo.

Kënga e re nuk ka klip dhe një gjë të tillë nuk ka paralajmëruar as krijuesja e hitit “Meant to be”, transmeton Koha.net. 

Bebe ka vazhduar të shijojë sukseset nëpër toplistat botërore me këngën e saj të fundit “Meant to Be” që ka siguruar 330 milionë klikime në YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP