Faton Mazreku me ekspozitë të pikturave në QIK të Shkupit

Në Qendrën Informative Kulturore – Shkup, në sallën e ekspozitës – Imperial 1, të martën, 17 prill 2018. në ora 20:00. do të hapet ekspozitë e pikturave nga Faton Mazreku.

Ekspozita do të jetë e hapur deri më 28 prill 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP