“Faraoni” vret ëndrrën e Manchester City-t

Pas humbjes 3-0 në ndeshjen e parë, shpresat për Manchester Cityn ishin të vakta për të kaluar Liverpoolin, por pas një pjese të parë në avantazh të një goli, skuadra e drejtuar nga Guardiola po shpresonte për dy gola në pjesën e dytë, transmeton Top Channel.

 Megjithatë, po ashtu si në ndeshjen e parë, egjiptiani Salah ndëshkon Manchester Cityn, duke barazuar shifrat menjëherë me nisjen e pjesës së dytë.

Një gol që vret shpresat e “qytetarëve”, pasi tashmë i duhet një fitore 5-1 për të kaluar në gjysmëfinale.

One thought on ““Faraoni” vret ëndrrën e Manchester City-t

  1. Mos e krahasoni një MUHAMMED SALLAH me një të ta PA FE Faraonin që edhe Allahu e ka mallkuar dgrbr ka zhdukur….

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP