Elvana Gjata publikoi këngën më të re (VIDEO)

Në gjuhën angleze dhe në bashkëpunim me Ty Dolla $ign, këngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata sot ka publikuar këngën e saj “Off Guard”, njofton Portalb.mk.

Këtë e bëri të ditur vetë Elvana në rrjetin social Instagram duke shtuar edhe mbishkrimin: “Shpresoj se do t’ju pëlqejë” me çka edhe ka shpehur mirënjohje për bashkëpunëtorët.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP