“Across the World” kënga e re nga Capital T, Cliqme X e Koach2.0 (VIDEO)

Reperi nga Prishtina, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Across the World” në bashkëpunim me dy artistë të huaj.

Këngëtarët Cliqme X e Koach2.0 janë pjesë e këtij projekti, transmeton Koha.net.

Producent i kësaj kënge është Dj Eckman.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP