5 muajshe shtatzënë, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Adelina Tahiri po përjeton momente të bukura në jetën e saj. Pas martesës, këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë, që pritet të vijë në jetë pas 4 muajsh. Adelina ndryshe nga vajzat e tjera të njohura që janë shtatzënë, ose kanë qenë, ajo është treguar mjaft e hapur duke treguar çdo gjë në lidhje me djalin që pritet të vijë në jetë. Këngëtarja ka treguar që në fillim gjininë e tij, dhe gjithashtu ka treguar si e ka mobiluar dhomën e bebit, transmeton Revista Class.

Sot Adelina përmes një video në Instagram, na tregon edhe barkun e rrumbullakosur. Edhe pse në super formë në muajin e pestë të shtatzënisë, Adelinës tashmë i duket qartazi barku i rrumbullakosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP