Argjentina Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO)

Një javë pas publikimit të bashkëpunimit me Vig Poppan për këngën “Bad Boy”, këngëtarja Argjentina Ramosaj ka publikuar projektin e saj më të ri.

“A ma jep” është kënga e re, tekstin e të cilës e ka shkruar Vig Poppa, ndërsa është realizuar nga Cekic, përcjell Koha.net. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP