Rasti “Monstra” përfundimisht merret nga PSP-ja (Video)

Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva sot deklaroi se PSP i ka marrë kompetencat për lëndën “Monstra” për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovcës duke u përgjigjur në pyetjen e Portalb.mk.

“Shpresojmë se në seancën në prill do të jemi të përgatitur për prezantimin para gjykatës. Vazhdon procedura në fazën në të cilën gjendet lënda”, tha Janeva duke iu përgjigjur gazetares së Portalb.mk.

Materialet për rastin “Monstra” në Prokurorinë Speciale

LEXO NË LIDHJE ME TEMËN:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP