Gostivar, dy të rinj me motoçikletë kanë goditur murin e shtëpisë

Dy meshkuj derisa kanë qenë duke ngasur motoçikletë, e cila nuk ka qenë e regjistruar kanë goditur në një shtëpi ku si pasojë kanë marrë lëndime trupore, njofton Portalb.mk.

Rasti ka ndodhur në fshatin Belovishtë të Gostivarit. Përplasja për murin e shtëpisë ka ardhur si pasojë e humbjes së kontrollit dhe problemeve teknike të motoçikletës.

Pas aksidentit, dy meshkujt, njëri me iniciale M.R. (18) është vendosur në Spitalin e Gostivarit e kurse tjetri me iniciale S.S. është transferuar në Klinikën e Shkupit.

Me autorizim të prokurorit publik është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe për arsyet dhe rrethanat e aksidentit do të njoftohet plotësisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP