Në një gjë njerëzit nuk duhet të kenë të meta

“Njerëzit nuk kanë nevojë të jenë të kufizuar nga të metat fizike, derisa nuk janë me të meta në shpirt”.

Thënie nga fizikanti, Stephen Hawking (8 janar 1942 – 14 mars 2018).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP