Vera po afron, ja rrobabanjot që duhet t’i bleni (FOTO)

Muajt e verës po afrojnë dhe sigurisht që duhet të përgatitemi për  në plazh.

Çdo vit shtëpitë e modës na prezantojnë koleksionet e reja të rrobabanjove, gjithësesi një gjë është e sigurt: Ngjyrat janë sërish trend. Rrobabanjot e prezantuara për këtë verë mund të mbulojnë defektet tuaja mjaftojnë që të zgjidhni të duhurat.

Më poshtë do të shihni disa prej modeleve më “in”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP