E pabesueshme, në Egjipt turistja lind duke notuar në det (FOTO)

Momente të pabesueshme të lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt. Një turiste ruse lindi në ujë dhe siç e shihni nga fotot ajo sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Bashkëshorti i saj fotografon momentin e ardhjes në jetë të fëmijës së tij shkruan Daily Mail. Disa momente më vonë nëna doli nga uji e qetë dhe e lumtur duke u bashkuar kështu me foshnjen e saj në bregun e detit.

Imazhet u bënë hit nëpër rrjete sociale sapo u postuan. Siç raportojnë mediat e huaja bashëshorti i saj është doctor dhe ka ndihmuar gruan e tij të lind në det. Imazhet janë kapur nga ballkoni i një shtëpie pranë plazhit dhe është e paqartë nëse familja ka pasur dijeni se po fotografoheshin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP