Duket natyral, por ky grim Elvana Gjatës i ka marrë shumë kohë

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata shkëlqeu në koncertin e parë recital, një muaj më parë.. E veshur me një kostum të zi, dhe me një grim minimalist, Elvana ngjante më bukur se kurrë.

Grimierja që u kujdes për makeup-in e asaj nate, Sellma ka treguar sot pas shumë mesazheve sa kohë i ka marrë realizimi i këtij krimi kaq natyral. Ajo shkruan se i janë dashur 65 minuta për të bërë këtë grim, transmeton Revista Class.

“Pyetjet, mesazhet e juaja, sesa kohë na mori realizimi i këtij grimi, përgjigja është hiç më pak se 65 minuta. Pastërtia merr kohë”,-ka shkruar ajo në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL