Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që nuk i njohim (FOTO)

Ka disa personazhe të njohur shqiptarë që preferojnë të publikojnë çdo foto të fëmijëve të tyre të rrjetet sociale. Ata “dorëzohen”, pasi me siguri fotoja e të voglit/voglës së tyre është shumë e bukur, dhe duan ta ndajnë me të gjithë.

Gjithsesi, përveç VIP-ave “bujarë” që na tregojnë çdo gjë për fëmijët e tyre, ka edhe nga ata të cilët janë supersticiozë dhe nuk publikojnë asnjëherë foto të krijesave të tyre, transmeton Revista Class.

Edhe pse djali i Arbana Osmanit është rritur tashmë, sërish ajo preferon që Jonin të mos e ekspozojë në rrjetet sociale. Njësoj vepron edhe këngëtarja e njohur Soni Malaj. Për të zbuluar se cilët janë VIP-at që nuk na kanë njohur me fëmijët e tyre, shikoni fotot e mëposhtme.

(Djalin e Arbana Osmanit, Jonin)

(Djalin e Jonida Maliqit, Danin)

(Vajza e Soni Malajt, Anna)

(Vajza e Rudina Magjistarit, Mia)

(Vajza e dytë e Aurela Gaçes, Abigail Isabelle)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL