Beyonce dhe Jay Z për herë të parë turne në Itali

Ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram anonçoi videoklipin e këngës “OTR II”, një bashkëpunim me bashkëshortin e saj, Jay Z, transmeton TCH.

Turin e tyre muzikor çifti do e nisë shumë shpejt dhe për herë të parë ata do të performojnë edhe në Itali.

Turneu i ri botëror, “On The Run II”, parashikon disa koncerte live, ku përfshihen dy etapa italiane: 6 korrik në Stadiumin San Siro në Milano dhe më 8 korrik në Stadiumin Olimpico në Romë.

Rreperi Jay Z performon për herë të parë përpara fansave italianë, ndërsa diva e muzikës, Beyonce, kthehet pas dy vjetësh, pasi ka performuar më 2016-n në San Siro.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP