Rikthehet Beyonce

Ka bërë një mungesë të gjatë në tregun muzikor, por tashmë është rikthyer më e bukur se kurrë së bashku me bashkëshortin e saj, transmeton Top Channel.

Bëhet fjalë për divën e muzikës Beyonce e cila ka realizuar një projekt muzikor me rreperin Jay Z.

Këngëtarja ka publikuar një pjesë të klipit të saj më të ri të këngës ‘OTR II’, ku shfaqet e mahnitshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP